2017-10-17
Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Сховати контент
10-ка ТОП-новин
Коментар

Програма Міжнародного фестивалю "Срібна ліра"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Міжнародний фестиваль камерного виконавства «Срібна ліра», вже у восьмий раз проводиться Філармонічним товариством Санкт-Петербурга, поставив своєю метою перетворити концерти фестивалю в справжнє музичне свято.

Запорукою успіху служать, насамперед, видатні виконавці – як вітчизняні, так зарубіжні – запрошені до участі у фестивальних концертах.

Програма

28 жовтня 2017 року, субота

Великий Зал Філармонії.

Камерний оркестр «Симфонієтта Санкт-Петербурга».Солісти – Олексій Людевиг (альт), Петро Лаул (фортепіано), Ілля Иофф (скрипка), Олексій Массарский (віолончель).
Шуман, Моцарт, Мендельсон, Гайдн, Шнітке.

29 жовтня 2017 року, неділя

Малий зал ім. М. В. Глінки.

Фредерік Саэйс (скрипка, Нідерланди), Мікі Аокі (фортепіано, Японія).
Равель, Пуленк, Ізаї, Гершвін, де Фалья, Лист, Сарасате.

30 жовтня 2017 року, понеділок

Малий зал ім. М. В. Глінки.

Фортепіанне тріо Філармонічного товариства Санкт-Петербурга: Дмитро Павлій, фортепіано, Ігор Золотарьов, скрипка, Микита Зубарєв, віолончель, Росія.
Моцарт, Мендельсон, Слонімський, Юон.

31 жовтня 2017 року, вівторок

Малий зал ім. М. В. Глінки.

Маріам Бацашвили (фортепіано, Грузія).
Аркуш.

1 листопада 2017 року, середа

Малий зал ім. М. В. Глінки.

Шандор та Адам Яворкай (віолончель, скрипка, Угорщина).
Гайдн, Кодаї, Венявський, Паганіні. Ернст, Барток, Гендель.

2 листопада 2017 року, четвер

Малий зал ім. М. В. Глінки.
Поліна Осетинська (фортепіано, Росія).
Рахманінов.

3 листопада 2017 року, п'ятниця

Малий зал ім. М. В. Глінки.

Амід Пелед (віолончель, Ізраїль – США), Стефан Петров (фортепіано, Болгарія – США).
Кодаї, Бліх, Касадо, Рахманінов.

4 листопада 2017 року, субота

Малий зал ім. М. В. Глінки.
Alliage Quintet (Німеччина).
Сен-Санс, Хачатурян, Римський-Корсаков, Бізе, Глієр, Лядов, Шостакович.

5 листопада 2017 року, неділя

Малий зал ім. М. В. Глінки.
Фортепіанний квартет «Форі» (Німеччина).
Брамс, Мусоргський.

6 листопада 2017 року, понеділок

Великий Зал Філармонії.
Надія Кучер (сопрано, Росія), Дмитро Павлій (фортепіано, Росія).
Арії з опер Доніцетті, Шарпантьє, Гуно, Деліба Массне.

http://www.classicalmusicnews.ru/anons/fest-serebryanaya-lira-berezovsky-2017/

Чималим підставою для оптимізму є і безумовний успіх усіх попередніх фестивалів, що перевершило очікування організаторів і публіки.

Фестиваль відкриється 28 жовтня у Великому залі Санкт-Петербурзької філармонії концертом Камерного оркестру «Симфонієтта Санкт-Петербурга» і чотирьох солістів – Олексія Людевига, Іллі Иоффа, Петра Лаула і Олексія Массарского, у виконанні яких прозвучать інструментальні концерти Шумана, Моцарта, Мендельсона, Боккеріні та Шнітке.

Закриється фестиваль 6 листопада там же сольним вокальним ввечері не так давно яка зійшла на музичний Олімп російської співачки Надії Кучер. В ансамблі з петербурзьким піаністом Дмитром Павлием вона виконає арії з опер Доніцетті, Шарпантьє, Гуно, Деліба і Массне.

Решта вісім концертів пройдуть в Малому залі петербурзької філармонії і нададуть можливість зустрітися:

29 жовтня – з інтернаціональним дуетом нідерландської скрипальки Фредерика Саэйс і японської піаністки Міки Аокі, у виконанні яких прозвучать твори Равеля, Пуленка, Ізаї, Гершвіна, Де Фальї, Листків і Сарасате;

30 жовтня – з Фортепіанних тріо Філармонічного товариства Санкт-Петербурга у складі – Дмитро Павлій (фортепіано), Ігор Золотарьов (скрипка) та Микита Зубарєв (віолончель), які винесуть на суд слухачів твори Моцарта, Мендельсона, Юона і Слонімського;

31 жовтня – з мистецтвом переможниці Листовского конкурсу, молодої грузинської піаністки Маріам Бацашвили, у виконанні якої і звучатимуть різні твори видатного угорського композитора і піаніста;

1 листопада – з дуетом угорських музикантів – скрипалем і віолончелістом – братами Шандором і Адамом Яворкай, що представляють розгорнуту програму з творів Гайдна, Кодаї, Венявського, Паганіні, Ернста, Бартока та Хальворсена;

2 листопада – з добре відомою піаністкою Поліною Осетинської, на цей раз виступає в ролі інтерпретатора Прелюдій, Музичних моментів і знаменитих транскрипцій Сергія Рахманінова;

3 листопада – з феноменальним майстерністю американського віолончеліста Аміта Пеледа, вже не раз бував у нашому місті, який в ансамблі з болгарським піаністом Степаном Петровим представить слухачам твори Кодаї, Блоха, Кассадо і Рахманінова;

4 листопада – з незвичайним «Alliage Quintet» з Німеччини, до складу якого, поряд з фортепіано, входять всі чотири різновиди саксофона. Даніель Готьє, Корюн Асатрян, Симон Ханрат, Себастьян Поттмайер разом із піаністкою Янг Єп Бай познайомлять слухачів з оригінальними переложениями найвідоміших творів Сен-Санса, Хачатуряна, Римського-Корсакова, Бізе, Глієра, Лядова і Шостаковича.

І нарешті, 5 листопада в останньому з концертів в Малому залі філармонії слухачі зустрінуться з німецьким фортепіанним квартетом «Faure», одного разу вже брали участь у «Срібній лірі». Скрипалька Еріка Гельдзецер, альтист Саша Фремблинг, віолончеліст Костянтин Хайдрих і піаніст Дірк Моммерц виконають Третій фортепіанний квартет Брамса і свою версію «Картинок з виставки» Мусоргського.

Організатори сподіваються, що фестиваль «Срібна ліра» і надалі не тільки продовжить традицію знайомства публіки з кращими світовими досягненнями у сфері камерного музикування, але і приверне в филармонические зали нових, молодих шанувальників академічного музичного мистецтва.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук...
До гори