Конкурс імені Чайковського готується до III туру. Програми учасників



PLG_JOOMLAVOTEEXTENDED_USER_RATING

PLG_JOOMLAVOTEEXTENDED_ARTICLE_VOTE_SUCCESSXVI Міжнародний конкурс імені Чайковського

Прослуховування III туру музичного змагання за спеціальностями «фортепіано» і «скрипка» відбудуться у Москві з 25 по 27 червня 2017 року.

Спеціальність "Фортепіано"

Піаністи будуть виступати на сцені Великого залу Московської державної консерваторії ім. П. І. Чайковського у супроводі Державного академічного симфонічного оркестру Росії імені Е. Ф. Свєтланова під керуванням Василя Петренка.

Розклад трансляцій:

25 червня

18:00 – Костянтин Ємельянов:

С. Прокоф'єв – Концерт для фортепіано з оркестром №3 до мажор, ор.26;
П. І. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1 сі-бемоль мінор, тв. 23.

19:45 – Дмитро Шишкін:

П. І. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1 сі-бемоль мінор, тв. 23;
С. Прокоф'єв – Концерт для фортепіано з оркестром №3 до мажор, ор.26.

21:30 – Ань Тяньсю:

С. Рахманінов – Рапсодія на тему Паганіні ля мінор, ор.43;
П. І. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1 сі-бемоль мінор, тв. 23.

26 червня

18:00 – Олексій Мельников:

П. І. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1 сі-бемоль мінор, тв. 23;
С. Рахманінов – Концерт для фортепіано з оркестром № 3 ре мінор, ор.30.

19:45 – Олександр Канторів:

П. І. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №2 соль мажор, тв. 44;
Йоганнес Брамс – Концерт № 2 сі-бемоль мажор, ор.83.

27 червня

18:00 – Мао Фудзита:

П. І. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1 сі-бемоль мінор, тв. 23;
С. Рахманінов – Концерт для фортепіано з оркестром № 3 ре мінор, ор.30.

19:45 – Кеннет Броберг:

П. І. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1 сі-бемоль мінор, тв. 23;
С. Рахманінов – Рапсодія на тему Паганіні ля мінор, ор.43.

Спеціальність "Скрипка"

Скрипалі – на сцені Концертного залу ім. П. І. Чайковського у супроводі Академічного симфонічного оркестру Московської філармонії під управлінням Юрія Симонова.

Розклад трансляцій:

25 червня

18:00 – Маюмі Канагава:

В. А. Моцарт – Концерт для скрипки з оркестром № 5 ля мажор, К. 219;
П. І. Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 35.

19:45 – Марк Бушков:

В. А. Моцарт – Концерт для скрипки з оркестром № 5 ля мажор, К. 219;
П. І. Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 35.

26 червня

18:00 – Айлен Притчин:

В. А. Моцарт – Концерт для скрипки з оркестром № 3 соль мажор, К. 216;
П. І. Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 35.

19:45 – Мілан Аль-Ашаб:

П. І. Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 35;
В. А. Моцарт – Концерт для скрипки з оркестром № 4 до мажор, К. 218.

27 червня

18:00 – Донхен Кім:

П. І. Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 35;
В. А. Моцарт – Концерт для скрипки з оркестром № 4 до мажор, К. 218.

19:45 – Сергій Догадин:

В. А. Моцарт – Концерт для скрипки з оркестром № 3 соль мажор, К. 216;
П. І. Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 35.

Спеціальність "Віолончель"

Учасники за спеціальністю «віолончель» будуть виступати на сцені Великого залу Санкт-Петербурзької академічної філармонії ім. Д. Д. Шостаковича з 25 по 27 червня в супроводі Заслуженого колективу Росії Академічного симфонічного оркестру Санкт-Петербурзької філармонії під керуванням Миколи Алексєєва.

Розклад трансляцій:

25 червня

18:00 – Сенья Руммукайнен:

П. І. Чайковський – Варіації на тему рококо, тв. 33;
А. Дворжак – Концерт для віолончелі з оркестром сі мінор, тв. 104.

19:45 – Чен Ібай:

П. І. Чайковський – Варіації на тему рококо, тв. 33;
С. Прокоф'єв – Симфонія-концерт для віолончелі з оркестром мі мінор, ор.125

26 червня

18:00 – Сантьяго Каньйон-Валенсіа:

П. І. Чайковський – Варіації на тему рококо, тв. 33;
Д. Шостакович – Концерт для віолончелі з оркестром № 1 мі-бемоль мажор, ор.107.

19:45 – Анастасія Kobekina:

П. І. Чайковський – Варіації на тему рококо, тв. 33;
Е. Елгар – Концерт для віолончелі з оркестром мі мінор, тв. 85.

27 червня

18:00 – Златомир Фанг:

П. І. Чайковський – Варіації на тему рококо, тв. 33;
Д. Шостакович – Концерт для віолончелі №2, ор.126.

19:45 – Тэгук Мун:

А. Дворжак – Концерт для віолончелі з оркестром сі мінор, тв. 104;
П. І. Чайковський – Варіації на тему рококо, тв. 33.

Спеціальність "Сольний спів"

Вокалісти виступлять на сцені Маріїнського-2 у супроводі Симфонічного оркестру Маріїнського театру. Диригент – Михайло Синькевич.

Розклад трансляцій:

27 червня

19:15 – Айгуль Хісматулліна:

Н. А. Римський-Корсаков, «Золотий півник» – Арія Шемаханської цариці «Відповідай мені, зірке світило» («Гімн сонцю»);
Р. Штраус, «Аріадна на Наксосе», ор. 60 – Арія Цербинетты.

19:30 – Марія Мотолыгина:

Дж. Верді, «Сицилійська вечірня» – Болеро Олени;
П. І. Чайковський, Пікова дама, тв. 68 – III, 2: «Уж опівночі наближається» (Ліза).

19:45 – Георгіос Александрос Ставракакис:

П. І. Чайковський, «Іоланта», тв. 69 – Арія короля Рене «Господь мій, якщо грішний я»;
Р. Вагнер, «Валькірія» – Арія Вотана.

20:00 – Гихун Кім:

П. І. Чайковський, Пікова дама, тв. 68 – Арія Єлецького (Я вас люблю);
У. Джордано, "Андре Шеньє" – III: "Nemico della patria".

21:05 – Оксана Майорова:

П. І. Чайковський, «Опричник» – Арія Наталки;
Дж. Верді «Сила долі» – Pace, pace...

21:20 – Марія Баракова:

Дж. Россіні, «Семіраміда» – Речитатив і каватина Арзаче «Eccomi al ne in Babilonia.. Ah! Quell giorno ognor rammento»;
П. І. Чайковський, «Опричник» – II, Арія Морозової.

21:35 – Энхболд Анхбаяр:

Дж. Верді«Бал-маскарад» – III, No. 20 – Scene: “Alzati! là tuo figlio";
П. І. Чайковський, Пікова дама, тв. 68 – Арія Єлецького (Я вас люблю).

21:50 – Мігран Агаджанян:

П. І. Чайковський, «Чародійка» – Аріозо Княжича Юрія;
Дж. Верді, «Симон Бокканегра» – Речитатив і арія Габріеле Адорно.

22:05 – Ангеліна Ахмедова:

Н. А. Римський-Корсаков – «Царська наречена» – IV, Арія Марфи «Іван Сергійович, хочеш, в сад підемо... »;
Ш. Гуно, «Ромео і Джульєтта» – IV, 17: Арія Джульєтти «Dieu! quel frisson court dans mes veines?»

Спеціальність "Дерев'яні духові"

Прослуховування у «дерев'яних духових» пройдуть 27 червня в Концертному залі Маріїнського театру в 17:00 у супроводі Симфонічного оркестру Маріїнського театру, диригент – Крістіан Кнапп.

Інформація по програмах учасників буде надана трохи пізніше.

Спеціальність "Мідні духові"

Прослуховування у «мідних духових» пройдуть 27 червня в Концертному залі Маріїнського театру в 10:00 у супроводі Симфонічного оркестру Маріїнського театру, диригент – Арсеній Шупляков.

Інформація по програмах учасників буде надана трохи пізніше.


Біографія STARS

075d077c

Катя проти Рити

Катя Самбук
Катя Самбук
5
голосів
VS
Рита Ора
Рита Ора
5
голосів